sadsad x
asdasd

Termal Ürünler Kimler İçin İdealdir?

21 Şubat 2023
Termal Ürünler Kimler İçin İdealdir?

Termal Ürünler Kimler İçin İdealdir?   

Kış mevsimi ve kış mevsiminde yapılan kayak, snowboard, kamp gibi outdoor sporlarda veya hobi ya da ulaşım aracı olarak motosiklet kullanırken soğuktan korunmak için kat kat giyinmek gerekebilir. Bu da hareketi kısıtlayarak konfor olumsuz etkileyen bir durumdur. Kat kat giyinmeye gerek kalmadan vücut ısınızı koruyacak, termal tişört, termal tayt, eldiven, çorap, balaklava gibi termal ürünler aynı zamanda terlemenizi de engelleyebilir. Böylece de üşüme-terleme sonrası oluşacak hastalıkların riski de minimum seviyeye düşer.

Termal ürünleri her kıyafetin altında ve işe giderken, okula giderken, yürüyüş ya da koşuya çıkarken kısaca hayatınızın her alanında rahat ve şıklıkla kullanabilirsiniz. Ürün çeşitleri yetişkin ve çocuklar için başlıca V yaka, sıfır yaka, uzun kol, kısa kol ve kolsuz olarak üst içlikler, termal taytlar, çeşitli uzunluklarda termal çoraplar, eldiven, boyunluk, bere ve kar maskesi (balaklava) şeklindedir.

   Özellikle çocukların gün boyu koştuğunu ve içerisinde bulunduğu etkinlikler sebebiyle terlediği konusundaki endişeleriniz özellikle kış mevsiminde çok daha artar. Alışılagelmiş pamuk ağırlıklı atletler konforlu ve yumuşak olsa bile pamuğun yapısı gereği teri emer ve hapseder. Bu da çocukların üşümesine sebep olabilir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.