sadsad x
asdasd

Neden Termal Ürün Kullanılmalı?

24 Şubat 2023
Neden Termal Ürün Kullanılmalı?

Neden Termal Ürün Kullanılmalı?     

Termal İçlikler; teknik olarak üstün özelliklere sahip ve soğuk dış ortam şartlarında vücut ısısını korumak ve kuru kalmasını isteyen tüm yaş grupları için en uygun ürünleri içermektedir. Ayrıca, kayak, snowboard, motosiklet, dağcılık, kamp, bisiklet gibi sporların yanı sıra yelken gibi outdoor aktiviteleri ile ilgilenenler için idealdir.

      Blackspade marka termal ürünlerin koruması uluslararası laboratuvarlarca test edilmiş ve onaylanmıştır. Kış aylarında temel ihtiyaç diyebileceğimiz Blackspade termal ürünlerin bazı üstün özellikleri; Blackspade termal ürünler özel üretimli iplikler ve kumaş içinde yaratılmış yalıtım bölgeleri sayesinde soğuğa karşı üstün koruma sağlamasıdır. Hava kanalları olan kumaşlardan üretilmektedir. Bu özellik sayesinde yüksek nem geçirgenliğine sahiptir ve terin vücut üzerinde kalmasını önleyerek kuruluk sağlar. Dolayısıyla terleme sonrası oluşan ısı kaybı da bu sayede önlenmiş olur. Nem kontrolü özelliği ile deri üzerinde oluşan nem, kumaşın kılcal bölgeleri arasından havaya karışır. Yoğun efor gerektiren işlerde bile vücudunuz daima sıcak ve kuru kalır. Bu özellik sayesinde Blackspade marka termal ürünler hijyen sağlar ve kötü koku oluşumunu engeller.

      Termal atlet, termal tayt, termal çorap gibi ürün gruplarının yıkama ve bakım sürecinde yumuşatıcı kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Bazı yumuşatıcılar kumaş üzerinde veya içerisinde kalıp, hava kanallarını tıkaması sebebiyle Termal özelliğinin azalmasına sebep olmaktadır. Çocuklarda ve hamilelerde güvenle kullanabileceğiniz ürünler şekil, tarz ve renklerini kaybetmeden 40 dereceye kadar yıkanabilir. Termal ürünlerin kumaş içeriğindeki doğal lifler; yumuşaklık hissi verirken, nem transferi sağlayarak hızlı kurur, kullanım sırasında konfor ve hareket özgürlüğü sağlar.

      Tekstil ürünlerinin sağlığa zarar veren maddelerden arınmış olduğunu veya insan sağlığına zarar vermeyecek miktarlarda bulunduğunu belgeler.Blackspade ürünlerinin kapsamlı laboratuvar testleri sonucunda, tüm hammadde ve aksesuarları ile talep edilen test kriterlerine uygunluğu kanıtlanmıştır. Bu sayede Blackspade, Öko-Tex sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.